8 Ιουλίου, 2024 - In ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ‚ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ By dvv-user2 Comment off Η αριθ. 156/2024 ΑΔΕ περί “Περί έγκρισης του 1ου Ανακεφαλαιωτικού Πίνακα Εργασιών του έργου «Έργα δημοτικών κτηρίων Δ.Ε. Βέλου».” 156-2024 Προηγούμενη ανάρτηση Η αριθ. 155/2024 ΑΔΕ “Αποδοχή χρηματοδότησης από το Πράσινο Ταμείο του Υποέργου 1 «Σύνταξη Τεχνικής Έκθεσης» και του Υποέργου 2 «Ενίσχυση πυροπροστασίας κατοικημένων περιοχών στο Δήμο Βέλου- Βόχας» στο πλαίσιο της ενταγμένης πράξης «Ενίσχυση πυροπροστασίας κατοικημένων περιοχών στο Δήμο Βέλου- Βόχας».” Επόμενη ανάρτηση Η αριθ. 157/2024 ΑΔΕ περί “Ανακεφαλαιωτική Έκθεση 6ου τριμήνου του έργου : «Αποπεράτωση κτιρίου Δημοτικού Καταστήματος».”